Facebook
Logo facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>

Mycie i czyszczenie elewacji w Warszawie

Czy zanieczyszczona elewacja od razu musi oznaczać dużą inwestycję, ogromne nakłady pracy i nowy wygląd budynku? Oczywiście, że nie, jeśli postawią Państwo na naszą firmę, która współpracując ze swoimi klientami, oferuje jakość, rozsądną cenę i pełne zaspokojenie Państwa potrzeb, oczekiwań i wymagań. Dziś chcielibyśmy zaoferować Państwu czyszczenie i mycie elewacji jako najtańszy sposób na przywrócenie zewnętrznej szaty budynku do stanu sprzed lat.

Piękny wygląd budynku bez remontu

Czyszczenie i mycie elewacji w Warszawie, które Państwu oferujemy, to szansa na zachowanie pięknego wyglądu budynku przez wiele długich lat, bez narażania się na ogromne koszty i długotrwały czas remontu. Zlecając nam czyszczenie elewacji otrzymują Państwo profesjonalną usługę, dzięki której Państwa nieruchomość odzyska świeży wygląd, bez potrzeby dużej inwestycji w nową elewację.

Oferujemy Państwu czyszczenie i mycie elewacji przy użyciu najwyższej jakości środków czyszczących, urządzeń i technik pracy. Nie obca nam jest wysokość ani duża powierzchnia, zakamarki i na pozór trudne do usunięcia zabrudzenia. Nie ma zleceń, których się nie podejmiemy. Oferujemy Państwu mycie elewacji, dając możliwość oczyszczenia budynku o każdym rodzaju powierzchni zewnętrznej, począwszy od klinkieru, przez piaskowiec, marmur, granit, po cegłę i tynk strukturalny. Wykorzystując hydropiaskowanie działamy pod ciśnieniem z użyciem specjalistycznego piasku pod postacią ścierniwa. Wybierając czyszczenie elewacji mogą Państwo nadać nawet starym kamienicom oraz budowlom świeżego wyglądu, bez potrzeby inwestycji w zupełnie nowe rozwiązania. 

Szeroki wachlarz usług

Polecamy także specjalistyczne środki konserwujące, które pozwolą ograniczyć wydatki na utrzymanie nieruchomości, chroniąc ściany przed nadmiernymi zabrudzeniami. W czyszczeniu i myciu elewacji liczy się jakość. Nie sztuką jest zapłacić pieniądze zyskując efekt na chwilę. Sztuką jest wybrać takie czyszczenie i mycie elewacji w Warszawie, dzięki któremu będziemy cieszyć się pięknym wyglądem budynku przez bardzo długi czas.

 

Oferujemy:

  • czyszczenie kostki brukowej (granitowej i cementowej)
  • mycie elewacji (tynki, piaskowiec, marmur, granit, klinkier, gres, elewacje blaszane, siding)
  • czyszczenie ogrodzeń (ceglanych, kamiennych, betonowych, klinkierowych)
  • czyszczenie dachów (dachówka ceramiczna, betonowa, płyta falista, blacha)
  • mycie obiektów inżynieryjnych (wiadukty, mosty, ekrany dźwiękochłonne, tunele, przejścia podziemne i nadziemne, przepusty, parkingi, podwórza, stadiony)
  • mycie tablic reklamowych i rolet
  • czyszczenie kiosków i wiat
  • mycie parkingów
  • usuwanie starych powłok lakierniczych i rdzy

 

ZAPRASZAMY

 

specjalista czyszczący elewacje
pracownik myjący elewacje
elewacja przed i po czyszczeniu z grafitti
efekty czyszczenia elewacji
Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarna
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.tchservice.pldezynfekcja, deratyzacja