Facebook
Logo facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>

Mycie i czyszczenie dachów w Warszawie

Dach to jeden z nadrzędnych elementów każdego budynku. Wpływa on na jakość, komfort mieszkańców, na oszczędność pieniędzy, jak również efekt wizualny, który z pewnością dla każdego z nas stanowi jeden z najważniejszych aspektów. Czyszczenie i mycie dachów to jedna z tych usług, którą pragniemy Państwu serdecznie polecić, oferując najwyższą jakość, atrakcyjną cenę i pełne Państwa zadowolenie na bardzo długi czas.

Dach jak nowy bez wymiany

Profesjonalnie usuwamy wszelkie zabrudzenia na dachach. Nie tylko myjemy i czyścimy wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, ale zapewniamy również konserwację dachów przy użyciu najwyższej jakości impregnatów. Nie stanowi dla nas żadnego problemu praca na znacznej wysokości, ani ogromna powierzchnia dachu do mycia i czyszczenia. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, starannie wykonując wszelkie powierzone nam zadania. W ramach naszych usług zapewniamy także mycie i czyszczenie elewacji.

Jeśli mycie dachów, to tylko z naszą firmą. W ramach usługi możemy polecić Państwu pozbycie się zarośniętych alg, grzybów i innych zabrudzeń, które na dachach pojawiają się niezwykle często. Psują wygląd, wpływają na skrócenie trwałości dachówki, przesądzają o konieczności szybszej inwestycji w nowy dach.

Najwyższa jakość usług

Jeśli postawimy na czyszczenie dachów, wówczas pozbędziemy się brudu i mchu, uzyskamy ponownie dachówkę, która będzie ozdobą naszego budynku. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, mamy wykwalifikowany zespół pracowników, jak również niezbędną wiedzę, aby oferując Państwu czyszczenie i mycie  dachów, wykonać swoją pracę na najwyższym poziomie. Bezpiecznie wykonujemy zlecenia na każdej wysokości, czyszcząc i myjąc dachy o różnych kształtach powierzchni i kątach nachylenia.

Z naszą pomocą otrzymają Państwo czyszczenie i mycie dachów w niezwykle atrakcyjnej cenie i na najwyższym poziomie tak, aby wydane przez Państwa pieniądze, okazały się być najlepszą z możliwych inwestycją. Z przyjemnością spełniamy potrzeby, wymagania i oczekiwania przed nami stawiane. 

 

 

ZAPRASZAMY

efekty czyszczenia dachu
dachówka przed i po myciu dachu
efekty mycia dachu
dachówka przed i po czyszczeniu dachu
Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarna
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.tchservice.pldezynfekcja, deratyzacja