Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>

Konserwacja i renowacja marmuru

Marmur to kamień, który ze względu na swoje właściwości jest chętnie wykorzystywany zarówno na zewnątrz, jak i w wewnętrznych aranżacjach. Cechuje go trwałość, wytrzymałość i odporność na skrajne temperatury, a ponadto charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem. Aby zachował się w jak najlepszej formie konieczna jest okresowa konserwacja marmuru przy użyciu skutecznych i bezpiecznych metod. Taką usługę realizujemy w naszej firmie, oferując kompleksowe działania, mające na celu zabezpieczenie kamienia przed zniszczeniem.

 

Renowacja marmuru – Warszawa

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz posiadamy doświadczenie w pracy z kamieniem naturalnym. Renowacja marmuru to proces, który wymaga zastosowania specjalnych technik i środków, które nie wpłyną niekorzystnie na opracowywaną powierzchnię. Marmur ze względu na swoją porowatość jest podatny na zanieczyszczenia oraz powstawanie plam, które wnikają w głąb kamienia. Podczas renowacji marmuru jesteśmy w stanie się ich skutecznie pozbyć oraz przywrócić mu połysk i nieskazitelny wygląd. W ramach tej usługi oferujemy:

  • czyszczenie,
  • impregnację,
  • szlifowanie,
  • krystalizację,
  • polerowanie.

Na naszą ofertę składa się także konserwacja marmuru, która polega na zabezpieczeniu powierzchni przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dobierając metody pracy do stopnia zniszczenia i kategorii zabrudzeń powierzchni.

Swoją działalnością obejmujemy całą Warszawę, przeprowadzając renowację i konserwację marmuru na podłogach, obiciach ściennych, nagrobkach i innych elementach architektury.

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarna
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.tchservice.pldezynfekcja, deratyzacja