Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>

Piaskowanie konstrukcji stalowych

Metal to materiał, który jest podatny na korozje i uszkodzenia, szczególnie gdy jest nastawiony na ciągły kontakt z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Aby zachował swoje pierwotne właściwości konieczna jest jego okresowa konserwacja. Piaskowanie konstrukcji stalowych to jedna z najskuteczniejszych metod, aby zredukować uszkodzenia powstałe na powierzchni i usunąć ogniska korozji.

 

Piaskowanie konstrukcji stalowych – Warszawa

Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy przeprowadzić skuteczne i bezpieczne czyszczenie powierzchni metalowych. Piaskowanie konstrukcji stalowych polega na użyciu specjalnego urządzenia, które wykorzystuje sprężone powietrze z dodatkiem drobinek ściernych. Kierując strumień na opracowywane elementy, jesteśmy w stanie usunąć z niej zanieczyszczenia oraz wyrównać powierzchnię. Piaskowanie konstrukcji stalowych jest stosowane także jako element konserwacji, gdyż pozwala pozbyć się wykwitów korozji i zapobiec dalszemu niszczeniu. Wśród zalet takiej metody można wymienić:

  • bezpieczeństwo dla struktury metalu,
  • szybkie opracowanie nawet dużych elementów,
  • dokładne i skuteczne oczyszczenie powierzchni,
  • uniwersalne zastosowanie do różnych typów konstrukcji.

Piaskowanie konstrukcji stalowych może być wykorzystywane jako wstępny etap dalszej obróbki metalu. Po takim oczyszczeniu powierzchnia jest gładka i równomierna, dzięki czemu może zostać pomalowana lub zabezpieczona preparatami ochronnymi.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego piaskowania konstrukcji stalowych – zapraszamy do kontaktu. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarna
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.tchservice.pldezynfekcja, deratyzacja