Mycie i czyszczenie elewacji w Warszawie

Brudna elewacja to koszmar każdego posiadacza domu. Na szczęście, nie musisz już płacić ogromnych sum pieniędzy za jej odnowienie – wystarczy jedynie profesjonalne mycie elewacji. Jeżeli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie czyszczenie elewacji w Warszawie, to jesteś we właściwym miejscu! Specjalizujemy się w tego rodzaju usługach od 1992 roku. Tysiące realizacji w zakresie mycia ścian i elewacji to doświadczenie, którego nie sposób przecenić.

Dlaczego elewacja robi się zielona?

Zielony nalot, jaki często pojawia się na elewacji różnych budynków to efekt działania grzybów oraz glonów. Teoretycznie, tego rodzaju zjawiska powinny występować w miejscach, gdzie panuje duża wilgotność – na przykład, w pobliżu dużych zbiorników wodnych. Często jednak zielona elewacja pojawia się z powodu błędów konstrukcyjnych w samym budynku

Usuwamy glony, grzyby i kurz

Zastanawiasz się jak wyczyścić ścianę z mało estetycznego, zielonego nalotu? Zostaw to nam! Posiadamy nie tylko niezbędne środki do mycia elewacji, ale przede wszystkim doświadczenie w zakresie czyszczenia elewacji z glonów czy grzybów. Sprawdź nasz cennik czyszczenia elewacji już teraz.

Zmorą posiadaczy domów w miastach jest także wszechobecny kurz który sprawia, że nawet nowa elewacja po krótkim czasie wygląda kiepsko. My jednak znamy sposoby na odnowienie jej wyglądu!Doskonale wiemy co zrobić, aby usługa mycia ścian zewnętrznych w Twoim domu przyniosła rzeczywiście długotrwały efekt. Obok samego czyszczenia elewacji zapewniamy również odpowiednie zabezpieczenie tej powierzchni, co pozwoli na ochronę powierzchni przed kolejnymi zabrudzeniami.

Rodzaje elewacji, które czyścimy

Oferujemy czyszczenie praktycznie wszystkich rodzajów elewacji. Nie ma dla nas znaczenia, czy ściany zewnętrzne budynku wykonane są z klinkieru, piaskowca, marmuru, granitu czy cegły. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie elewacji wykonanych z wszystkich materiałów. Usługi realizujemy niezależnie od wielkości powierzchni.

Piękny wygląd budynku bez remontu

Czy zanieczyszczona elewacja od razu musi oznaczać dużą inwestycję, ogromne nakłady pracy i nowy wygląd budynku? Oczywiście, że nie, jeśli postawią Państwo na naszą firmę, która współpracując ze swoimi klientami, oferuje jakość, rozsądną cenę i pełne zaspokojenie Państwa potrzeb, oczekiwań i wymagań. Dziś chcielibyśmy zaoferować Państwu czyszczenie i mycie elewacji jako najtańszy sposób na przywrócenie zewnętrznej szaty budynku do stanu sprzed lat.

Czyszczenie i mycie elewacji w Warszawie, które Państwu oferujemy, to szansa na zachowanie pięknego wyglądu budynku przez wiele długich lat, bez narażania się na ogromne koszty i długotrwały czas remontu. Zlecając nam czyszczenie elewacji otrzymują Państwo profesjonalną usługę, dzięki której Państwa nieruchomość odzyska świeży wygląd, bez potrzeby dużej inwestycji w nową elewację.

Oferujemy Państwu czyszczenie i mycie elewacji przy użyciu najwyższej jakości środków czyszczących, urządzeń i technik pracy. Nie obca nam jest wysokość ani duża powierzchnia, zakamarki i na pozór trudne do usunięcia zabrudzenia. Nie ma zleceń, których się nie podejmiemy. Oferujemy Państwu mycie elewacji, dając możliwość oczyszczenia budynku o każdym rodzaju powierzchni zewnętrznej, począwszy od klinkieru, przez piaskowiec, marmur, granit, po cegłę i tynk strukturalny. Wykorzystując hydropiaskowanie działamy pod ciśnieniem z użyciem specjalistycznego piasku pod postacią ścierniwa. Wybierając czyszczenie elewacji mogą Państwo nadać nawet starym kamienicom oraz budowlom świeżego wyglądu, bez potrzeby inwestycji w zupełnie nowe rozwiązania. 

Czyszczenie elewacji - szeroki wachlarz usług

Polecamy także specjalistyczne środki konserwujące, które pozwolą ograniczyć wydatki na utrzymanie nieruchomości, chroniąc ściany przed nadmiernymi zabrudzeniami. W czyszczeniu i myciu elewacji liczy się jakość. Nie sztuką jest zapłacić pieniądze zyskując efekt na chwilę. Sztuką jest wybrać takie czyszczenie i mycie elewacji w Warszawie, dzięki któremu będziemy cieszyć się pięknym wyglądem budynku przez bardzo długi czas.

Oferujemy:

  • czyszczenie kostki brukowej (granitowej i cementowej)
  • mycie elewacji (tynki, piaskowiec, marmur, granit, klinkier, gres, elewacje blaszane, siding)
  • czyszczenie ogrodzeń (ceglanych, kamiennych, betonowych, klinkierowych)
  • czyszczenie dachów (dachówka ceramiczna, betonowa, płyta falista, blacha)
  • mycie obiektów inżynieryjnych (wiadukty, mosty, ekrany dźwiękochłonne, tunele, przejścia podziemne i nadziemne, przepusty, parkingi, podwórza, stadiony)
  • mycie tablic reklamowych i rolet
  • czyszczenie kiosków i wiat
  • mycie parkingów
  • usuwanie starych powłok lakierniczych i rdzy

Zapraszamy do współpracy!