Facebook
Logo facebook
Ostry dyżur:  602 174 967  więcej >>

Czyszczenie i mycie ogrodzeń

Ogrodzenie wokół budynku to niezwykle ważny element każdej posesji. Piękne ogrodzenie wokół domu, ogrodzenie wokół firmy, ogrodzona działka czy inne miejsce, w którym żyjemy, pracujemy, w którym budujemy dom. Z biegiem lat każde ogrodzenie się niszczy i traci swój piękny wygląd. Nie trzeba jednak od razu inwestować w nowy płot czy bramę. Wystarczy wybrać naszą usługę czyszczenia ogrodzeń i mycia klinkierów, by móc w szybkim czasie uzyskać rewelacyjny efekt, bez konieczności wymiany całego ogrodzenia.

Najlepszy sprzęt i pełen profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami w swojej pracy. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, wybieramy najlepsze sprzęty, wykorzystujemy do swojej pracy rewelacyjne środki. Jeśli postawią Państwo na mycie i czyszczenie ogrodzeń z naszą firmą, doprowadzimy je do idealnego stanu i wyglądu. Ogrodzenia czyścimy pod ciśnieniem, z wykorzystaniem gorącej wody i odpowiednich środków chemicznych. Myjemy ogrodzenia ceglane, kamienne, betonowe, klinkierowe i metalowe. Posiadamy specjalne preparaty, które są bezpieczne dla środowiska naturalnego i mają wymagane atesty. 

Ogrodzenie jak nowe

Czy nie warto postawić na tanie rozwiązanie, dzięki któremu nasze ogrodzenie może znowu wyglądać jak nowe? Na pewno tak! Doskonałe czyszczenie i mycie ogrodzeń, usuwające uciążliwe zabrudzenia i zacieki, tłuszcze, sadze, glony, mech, czy pleśń grzybów. Wszystko może wyglądać pięknie, bez inwestycji dużych pieniędzy w nowe ogrodzenia. Postawmy na mycie i czyszczenie ogrodzeń i cieszmy się najwyższą jakością usług, jaką ma do zaoferowania nasza firma.

Każdy płot, ogrodzenie, a nawet brama garażowa. Poprzez profesjonalne czyszczenie i mycie ogrodzeń nabierze świeżego wyglądu, pozbędzie się zabrudzeń i problemów wywołanych warunkami atmosferycznymi, a do tego zostanie zakonserwowana tak, by jak najdłuższy czas spełniać swoje zadania i role, będąc pięknym rozwiązaniem dla naszej nieruchomości.

 

ZAPRASZAMY

mycie ogrodzenia

Usuwanie wykwitów, grzyba pleśniowego z muru betonowego

efekty przed i po myciu ogrodzenia

Mur po czyszczeniu koloryzacji i impregnacji

ogrodzenie przed czyszczeniem

Elewacja, ogrodzenie metalowe przed czyszczeniem

efekt po czyszczeniu ogrodzenia

Elewacja, ogrodzenie metalowe po czyszczeniu

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plśrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plodkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.proceduryhigieniczne.plprocedury higieniczne i sanitarna
www.czyszczenie-wykladzin.com.plpranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.tchservice.pldezynfekcja, deratyzacja