Usuwanie graffiti w Warszawie

Trudne do usunięcia graffiti na ścianie? Stare i zniszczone napisy na elewacji? Z każdym problemem można sobie poradzić, stawiając na czyszczenie i usuwanie graffiti oferowane przez TCH SERVICE w Warszawie.

Nieefektowne graffiti

Idąc ulicami miast, niemal na każdym kroku spotykamy się z brudną, wyblakłą, nieciekawą rzeczywistością. Graffiti może być oryginalnym rozwiązaniem, jeśli jest nowe i zrobione na wysokim poziomie. Jeśli jednak od wielu lat zalega na ścianie budynku, traci swoją wartość i efekt. Oferując usługę usuwania i czyszczenia graffiti w Warszawie możemy postawić na nową jakość i nowe spojrzenie na konkretne miejsce, na dane osiedle, wyznaczony blok. W dzisiejszym świecie, szczególnie młodzież pragnie poprzez graffiti wyrazić siebie, swój indywidualizm i podejście do życia. O ile dobre graffiti to jakość, o tyle wulgaryzmy czy nie mające nic wspólnego ze sztuką obrazy to kicz, kompromitacja, całkowite oszpecenie ściany budynku.

TCH Service w Warszawie oferuje czyszczenie i usuwanie graffiti, wykorzystując do tego najwyższej jakości sprzęt, jak również najlepsze metody oraz środki. W wachlarzu naszych usług znajduje się piaskowanie elewacji i hydropiaskowanie, które doskonale sprawdza się podczas czyszczenia i usuwania graffiti. Możemy poprawić wygląd ulic, osiedli i dzielnic w całej Warszawie. Zmienić ich wizerunek, stawiając na czystość i porządek. Dla nas piękno jest wartością nadrzędną. Czyszczenie i usuwanie graffiti wykonujemy przez piaskowanie budynków i hydropiaskowanie, inwestując w rozwiązania, które mogą przynieść najlepsze efekty.

Piaskowanie i hydropiaskowanie grafitti

Nasza warszawska firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie piaskowania elewacji i hydropiaskowania oraz usuwania i czyszczenia graffiti. Usługa skupia się na wnikliwym czyszczeniu wszelkiego typu ścian lub innych powierzchni. Proces jest skuteczny dzięki obróbce strumieniowo-ściernej (ścierniwo jest napędzane przez wodę).

Hydropiaskowanie doskonale sprawdza się w myciu i czyszczeniu elewacji o znacznej powierzchni, łącząc ze sobą zalety czyszczenia wysokociśnieniowego oraz tradycyjnego piaskowania budynków. Metoda jest idealna przy czyszczeniu graffiti, powłok malarskich, tynkarskich, rdzy, a także trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Jakie powierzchnie czyścimy metodą hydropiaskowania?

 • Elewacje: z farb, osadów, graffiti, zestarzałego brudu
 • Cegła: z zabrudzeń cementowych i gipsowych, grzyba pleśniowego
 • Kamień i kostka brukowa: zabrudzenia olejowe, ślady opon
 • Konstrukcje betonowe: przebarwienia, korozja betonu, pleśnie
 • Konstrukcje stalowe: rdza naloty

Co osiągniemy stosując podczas czyszczenia metodę hydropiaskowania?

 • dzięki hydropiaskowaniu nie występuje zjawisko pylenia się materiałów
 • duża szybkość i skuteczność czyszczenia
 • doskonała przyczepność farb i lakierów do wyczyszczonej powierzchni
 • brak zastosowania substancji stosowanych przy czyszczeniu chemicznym i renowacji
Dwa sposoby pozbycia się graffiti

Oferowane przez naszą firmę usuwanie i czyszczenie graffiti w Warszawie odbywa się na dwa sposoby - mechanicznie oraz chemicznie. Połączenie obu metod pozwala nam praktyczne w 100% pozbyć się farby z czyszczonej powierzchni.

Podstawowym aspektem skutecznego usuwania graffiti jest ochrona czyszczonej powierzchni. Dzięki użyciu specjalnych środków chemicznych płaszczyzna, z której usuwane jest graffiti, zostaje odpowiednio zabezpieczona. W ten sposób czyszczenie pokrytej farbą powierzchni jest o wiele prostsze, a przy tym mniej kosztowne.

Środki chemiczne antygraffiti pozwalają na ochronę wszelkiego typu ścian czy powierzchni, z których usuwamy graffiti. Dzięki nim z łatwością można pozbyć się farby ze ściany – chociażby poprzez spłukanie powierzchni odpowiednio ciepłą wodą. Metoda ta nie pozostawia po sobie żadnych śladów na ścianie.

Dzięki tej metodzie usuwania graffiti, możemy usunąć farbę z dowolnego typu powierzchni:

 • klinkier, cegła,
 • różnego rodzaju tynki (akrylowe, sylikonowe, mineralne),
 • elementy betonowe,
 • kamień naturalny (np. marmur, piaskowiec, granit wapień),
 • powierzchnie ceramiczne,
 • drewno, metal
 • tworzywa sztuczne,

Piaskowanie budynków – skuteczny sposób na usunięcie zanieczyszczeń

W naszej pracy stosujemy techniki i urządzenia, dobierając je do rodzaju powierzchni i kategorii zabrudzeń. Piaskowanie elewacji to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania nawet trudnych zanieczyszczeń. Do tego celu wykorzystujemy urządzenie, które rozprowadza po nawierzchni strumień sprężonego powietrza z dodatkiem drobnego ścierniwa. Dzięki temu cząsteczki ścierne mają szansę się dostać do trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Piaskowanie budynków to uniwersalny sposób usuwania zanieczyszczeń, który ma wiele zalet, takich jak:

 • bezpieczeństwo dla opracowywanych nawierzchni,
 • wysoka skuteczność nawet przy trudnych i starych zabrudzeniach,
 • brak ryzyka uszkodzenia elewacji i powstania mikrouszkodzeń,
 • możliwość szybkiego doczyszczenia dużych powierzchni,
 • natychmiastowy i trwały efekt.

Piaskowanie elewacji może być przeprowadzane zarówno w stosunku nowoczesnych obiektów, jak i starych budynków. Metoda ta sprawdzi się więc w przypadku osłabionych i uszkodzonych murów oraz jako element konserwacji zabytków.

Piaskowanie

Piaskowanie elewacji – dobór najlepszych rozwiązań

Korzystamy z różnych metod oraz rodzaju ścierniwa, aby dobrać technikę opracowywania powierzchni, która sprawdzi się w konkretnym przypadku. Piaskowanie budynków przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych procedur bezpieczeństwa, aby nie uszkodzić elewacji. Jednocześnie możemy zagwarantować doskonały efekt bez konieczności stosowania silnych środków chemicznych.

Zapraszamy do współpracy