Renowacja lastryko

Lastryko to sztuczny kamień, z którego najczęściej wykonywane są parapety, nagrobki lub schody. Cechuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Materiał ten cieszył się dużą popularnością w czasach PRL, jednak w tamtym okresie wykonywany był w starej technologii. To sprawiło, że wraz z upływem lat konieczna jest renowacja lastryko, aby przywrócić mu dawny wygląd i wytrzymałość.

Renowacja lastryko - kompleksowy zakres usług

Powierzchnie wykonane ze sztucznego kamienia muszą być opracowywane przy użyciu odpowiednich metod. W naszej pracy wykorzystujemy specjalny sprzęt i środki, dzięki którym można uzyskać zadowalające efekty. Renowacja lastryko polega na usunięciu z powierzchni zanieczyszczeń oraz przywróceniu jej nieskazitelnego wyglądu, z jednoczesnym zachowaniem właściwości kamienia. Na tę usługę składa się:

  • szlifowanie,
  • czyszczenie,
  • polerowanie,
  • impregnacja.

Renowacja lastryko odbywa się metodą mechaniczno-chemiczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie odnowić nawet stare i zniszczone powierzchnie. Ponadto w ramach świadczonych usług możemy wykonać drobne naprawy i uzupełnić ubytki w kamieniu.

Poleska 3 - Renowacja lastryko - Warszawa

Sztuczny kamień wraz z upływem czasu może matowieć i szarzeć. Zamiast decydować się na jego wymianę, zleć nam renowację lastryko. Dobierzemy odpowiednie metody tak, aby opracowane powierzchnie zyskały estetyczny wygląd i zostały zabezpieczone na kolejne lata.

Obsługujemy klientów na terenie całej Warszawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.